Anasayfa Haberler
Haberler
Pizza Ismarlayan Kitaplar KAMPANYASI!

SÜPER KAMPANYA! PİZZA ISMARLAYAN KİTAPLAR   150₺ ve üzeri kitap alışverişlerinizde pizzanız bizden.   Mağazalarımızdan yapacağınız kitap alışverişlerinizde; 150₺ lik kitap alışverişlerinizde küçük boy pizza 200₺’lik  kitap alışverişlerinizde orta boy pizza Ve 250₺’lik kitap alışverişlerinizde büyük boy pizza bizden! Kampanyamız 15 kasım tarihine kadar geçerlidir. F . . .

Devamını Oku >>
23.YILIMIZI KUTLAMAK ADINA 23 ÜRÜNDE İNANILMAZ FİYATLAR SİZLERİ BEKLİYOR!

İNANILMAZ FİYAT – 23 ÜRÜNDE 23. YILA ÖZEL FİYAT “23. yılımıza tıpkı ilk günkü gibi aynı heyecan ve istekle giriyoruz!”. Vakit paylaşma vakti diyor 23. yıla özel 23 üründe inanılmaz fiyat garantisi veriyoruz. 1-30 Eylül tarihleri arasında Sema Kırtasiye Şubelerinde geçerli olacak 23 özel ürün ve fiyatı için mağazalarımız ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.Detaylı bilgiler ve daha fazlasından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebili . . .

Devamını Oku >>
NOTTE Marka Defterlerde "3 AL 2 ÖDE" fırsatı!

Bu yılda kolay , rahat ve bütçe dostu bir okul sezonu alışverişi için "dersimize çalıştık"! Geçen sene başlattığımız ve siz müşterilerimiz tarafından çok beğenilen "3 al 2 öde" kampanyasını bu sefer sadece kitaplar için değil , Notte marka defterler içinde getirdik! Okul alışverişlerinizde alıcağız 3 adet Notte marka defterlerden 1 tanesi bizden hediye!-Kampanya dahilinde defter alım sınırı yoktur. 3’ün katları halinde devam eder. Her satın alınan üç ürün arasında e . . .

Devamını Oku >>
SemaKart ile çantalarda anında %50 ParaPuan kazanma fırsatı!

Her sene gelenek haline gelen ''Çantalarda %50 ParaPuan'' kampanyamız yine sizlerle! 23. yılımıza girerken GELENEKSEL hale getirdiğimiz,Sema Kartınız ile Çantalarda anında %50 ParaPuan kampanyası sayesinde birçok marka ve çeşit seçeneği ile çantaları hem uyguna alacak hem de diğer alışverişlerinizde kullanmak üzere çanta alışverişinizin yarı fiyatı hesabınıza ParaPuan olarak yüklenecektir.Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünleri bulabileceğiniz Sema Kırtasiye Mağaza . . .

Devamını Oku >>
Levent & Şirin Maskotları Mağazalarımızda

Timaş Yayınlarından Levent ve Şirin Okuma Seti Kahramanları Levent ve Şirin’in kostümlü maskot karakterlerini 23-24 Kasım 2019 ( Cumartesi –Pazar ) ve 30 Kasım-01 Aralık 2019 ( Cumartesi- Pazar ) günleri Arterium ve Metrokent mağazalarımızda misafir ettik.Özellikle çocuk müşterilerimize yönelik aktiviteler ile kahramanlarımız kitap tanıtımları yanı sıra kitap okunmasına katkı sağlayacak etkinliklerde bulundular. . . .

Devamını Oku >>