Anasayfa Haberler
Haberler
Tam Kapanma Süresince Hizmetimize Eksiksiz Devam Ediyoruz!

Tam Kapanma Süresince Hizmetimize Hız Kesmeden Devam Ediyoruz!   Sokağa çıkma kısıtlamasında bile Kırtasiye , Kitap , Hediyelik , Elektronik , Oyuncak ve daha diğer bir çok alışverişlerinizi tek tıkla sipariş verin! Online Sipariş hatlarımız ile aynı gün Kurye ve Kargo hizmetimiz devam etmektedir. Bize sosyal medya platformlarından ulaşabilirsiniz ; . . .

Devamını Oku >>
14 Şubat Özel Kampanyası

Sevdiğinize hediye almanın tam zamanı!14 Şubat'a kadar yapacağınız ''Hediyelik'' ürün alışverişlerinizde alıcağınız ikinci farklı ürün %50 indirimli ve SemaKART'ada %10 ParaPUAN kazanma fırsatı Mağazalarımızda sizleri bekliyor! *Kampanya sadece mağazalarımızda geçerlidir. https://www.semakirtasiye.com.tr/ . . .

Devamını Oku >>
Hamburger Ismarlayan Oyuncaklar Kampanyası

SÜPER KAMPANYA!HAMBURGER ISMARLAYAN OYUNCAKLAR! Uzun süredir yoğun istekle beklenen ve müşterilerimiz tarafından sevilen ''Ismarlayan Ürünler'' kampanyamız tekrardan sizinle.150TL ve üzeri oyuncak alışverişlerinizde HAMBURGER bizden.Özellikle çocuklara hitap eden bu kampanyamız ile çocuklarınız istediği oyuncak ile hem oynayıp eğlensin hemde ısmarladığımız lezzetli HAMBURGER ile karnını doyursun!& . . .

Devamını Oku >>
Öğretmenler Gününe Özel %50 ParaPUAN Kampanyası

Milletleri geleceğe taşıyan, milli- manevi değerlerimizin ve mirasımızın koruyucuları aynı zamandan bu değerli hazinenin gelecek nesillere aktarımını sağlayan, ülkesi ve milleti için fedakârane hizmet eden bu vatanın yorulmaz ferlerine ÖĞREMENLERİMİZE sonsuz şükranlarımızı sunuyor ve Öğretmenler gününü kutlayarak diyoruz ki #iyikivarsınız.Bu vesile ile Pek kıymetli öğretmenlerimizin 24-25-26 Kasım tarihleri arasında mağazalarımızda yapacakları alışverişlerinde Öğret . . .

Devamını Oku >>
Siz İsteyin Biz Götürelim - Öğretmenler Günü

Pandemi Dönemi size Öğretmenler Gününde öğretmenlerinize hediye vermenize engel olmasın!Öğretmenlerimizin en özel gününde websitemizde seçmiş olduğunuz hediyelerinizi siz isteyin biz götürelim.Websitemizden satın almış olduğunuz ürünleri isterseniz öğretmeninizin adresine hediye şekilde veya dilerseniz sizin adresinize teslim edelim ve bu sene Öğretmenler Günüde öğretmenlerimizi özel hissettirelim.#İyiKiVarsınızKampanya 23.11.2020 – 26.11.20 . . .

Devamını Oku >>