İNANILMAZ FİYAT – 23 ÜRÜNDE 23. YILA ÖZEL FİYAT “23. yılımıza tıpkı ilk günkü gibi aynı heyecan ve istekle giriyoruz!”. Vakit paylaşma vakti diyor 23. yıla özel 23 üründe inanılmaz fiyat garantisi veriyoruz. 1-30 Eylül tarihleri arasında Sema Kırtasiye Şubelerinde geçerli olacak 23 özel ürün ve fiyatı için mağazalarımız ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.Detaylı bilgiler ve daha fazlasından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebili . . .
Devamını Oku >>
Bu yılda kolay , rahat ve bütçe dostu bir okul sezonu alışverişi için "dersimize çalıştık"! Geçen sene başlattığımız ve siz müşterilerimiz tarafından çok beğenilen "3 al 2 öde" kampanyasını bu sefer sadece kitaplar için değil , Notte marka defterler içinde getirdik! Okul alışverişlerinizde alıcağız 3 adet Notte marka defterlerden 1 tanesi bizden hediye!-Kampanya dahilinde defter alım sınırı yoktur. 3’ün katları halinde devam eder. Her satın alınan üç ürün arasında e . . .
Devamını Oku >>
Her sene gelenek haline gelen ''Çantalarda %50 ParaPuan'' kampanyamız yine sizlerle! 23. yılımıza girerken GELENEKSEL hale getirdiğimiz,Sema Kartınız ile Çantalarda anında %50 ParaPuan kampanyası sayesinde birçok marka ve çeşit seçeneği ile çantaları hem uyguna alacak hem de diğer alışverişlerinizde kullanmak üzere çanta alışverişinizin yarı fiyatı hesabınıza ParaPuan olarak yüklenecektir.Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünleri bulabileceğiniz Sema Kırtasiye Mağaza . . .
Devamını Oku >>
Timaş Yayınlarından Levent ve Şirin Okuma Seti Kahramanları Levent ve Şirin’in kostümlü maskot karakterlerini 23-24 Kasım 2019 ( Cumartesi –Pazar ) ve 30 Kasım-01 Aralık 2019 ( Cumartesi- Pazar ) günleri Arterium ve Metrokent mağazalarımızda misafir ettik.Özellikle çocuk müşterilerimize yönelik aktiviteler ile kahramanlarımız kitap tanıtımları yanı sıra kitap okunmasına katkı sağlayacak etkinliklerde bulundular. . . .
Devamını Oku >>
Milletleri geleceğe taşıyan, milli- manevi değerlerimizin ve mirasımızın koruyucuları aynı zamandan bu değerli hazinenin gelecek nesillere aktarımını sağlayan, ülkesi ve milleti için fedakârane hizmet eden bu vatanın yorulmaz ferlerine ÖĞREMENLERİMİZE sonsuz şükranlarımızı sunuyor ve Öğretmenler gününü kutlayarak diyoruz ki #iyikivarsınız.Bu vesile ile Pek kıymetli öğretmenlerimizin 24-25-26 Kasım tarihleri arasında mağazalarımızda yapacakları alışverişlerinde Öğret . . .
Devamını Oku >>
Geleneksel olarak devam ettirdiğimiz Kasım –Aralık aylarına özel  “Kitap Şenliği” kampanyasını bu senede  devam ettiriyoruz. Bu seneye özel 3’al 2’öde seçeneği ile kampanyamızı müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz. Kampanya detayları:Kampanya artık sınırsızdır! §  Kampanya dahilinde kitap alım sınırı yoktur. 3’ün katları halinde devam eder. Her satın alınan üç ürün arasında en uygun fiyatlı ürün bedelsiz olarak çıkar. §  Ka . . .
Devamını Oku >>
Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) üyeleri Genel Kurul Toplantısında yeni Başkanını ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerini seçti. 03.07.2019TÜKİD eski Yönetim Kurulu Başkanlığını 2015’ten beri devam ettiren Sayın  Vecdet Şendil (Gıpta A. Ş.), görevi yeni başkan Sayın  Mehmet Helvacıoğlu’na (Helvacıoğlu Kırtasiye) teslim etti. İkinci olağan kurulunda seçime giden ve tek liste  ile seçilen yeni Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu.Başkan Mehmet Helvacıo . . .
Devamını Oku >>
GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN TÜM ÇOCUKLARIMIZIN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK . . .
Devamını Oku >>
Nisan ayı Yazar & Söyleşi etkinliğimizde; çağrıldığı yere gitmekten erinmeyen ve her gittiği yerde gönülleri fetheden, gençlerin sevdalısı, yazmış olduğu eserleri ve kuvvetli kaleminden dolayı dikkatleri üzerine toplayan, bir anlamda çok tartışılan ismi, Bülent AKYÜREK konuğumuz olacaktırDavetimizi geri çevirmeyen kıymetli yazarımız Bülent beyin sizlerle gerçekleştireceği söyleşimize tüm müşterilerimiz davetlidir. . . .
Devamını Oku >>
İstiklal Marşımızın Kabulünün 98. yılına girerken Mili Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u bir kez daha saygıyla anıyoruz. Bu güne özel Mehmet Akşf Ersoy kitapların da Semakart'lı müşterilerimize %15 para puan ve anıdan %20 indirim tüm  Sema Kırtasiye Mağazalarında . . .
Devamını Oku >>
Bireysel veya kurumsal iyilik kartı satın alın diyor ve ekliyoruz böylece çocuklarınız, sevdikleriniz ve ihtiyaç sahiplerini sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Adresiniz Sema Kırtasiye mağazaları…. Hediye kart istemeyi ve hediye etmeyi unutmayın bizde sizlere katkı sağlayalım alacağınız hediye kartlarına bizden de hediye puanlar sev indireceğiniz kişileri beklemekte.Hediye Kart ile;Hediye Kart ile yapacağınız alışverişlerde firmamız uygulaması olan Semakart . . .
Devamını Oku >>
TYT –AYT-LGS kitaplarında Büyük Kampanya İsmi geçen yayınevlerinde SemaKart’li müşterilerimize kitapların üzeri fiyatından %25 indirim, yapılacak alışverişten %25 kadar SemaKart’ına parapuan yüklemesi anında yapılacaktır.Kampanyaya Dahil  Olan Yayınevleri* Altın Karma Yayınları* Editör Yayınevi* İnovasyon Yayıncılık * Kafadengi Yayınları* Muba Yayınları* Puan Akademi Yayınları* Sınav Dergisi Yayınları* Sıradışıanaliz Yayınları* Tammat YayıncılıkKampanya Ko . . .
Devamını Oku >>
TYT –AYT-LGS kitaplarında Büyük Kampanya İsmi geçen yayınevlerinde SemaKart’li müşterilerimize kitapların üzeri fiyatından %15 indirim, yapılacak alışverişten %15 kadar SemaKart’ına para puan yüklemesi anında yapılacaktır.Kampanyaya Dahil  Olan Yayınevleri* Hız Ve Renk Yayınları* Mikro Hücre Yayınları* Palme Yayınevi* Üç Dört Beş YayıncılıkKampanya Koşulları:* Kampanya 06 Mart 2019 ile 06 Mart 2019 Nisan tarihleri arasında geçerlidir.* İndirim ve Puanlar Semaka . . .
Devamını Oku >>
Mart ayı  yazar söyleşi etkinliğimiz de“Cevdet: Bir şehidin Hikâyesi” adlı kitabımızın yazarı, aynı zamanda kahraman şehidimizin muhterem eşi Derya Kılıçlar’ın dilinden Mavi Marmara Gemisi şehidi Cevdet Kılıçlar ve tüm şehitlerimizi bir kez daha dinledik rahmetle andık ve duygulu anlar yaşadık… Söyleşi o kadar dolu dolu idi ki açıkçası hem edebiyat, hem sanat, hem tarih, daha da ötesi milli duygular eşliğinde seyri suluk ettik. Bir annenin, bir eşin bir yazarın . . .
Devamını Oku >>
Eğitimci yazar sayın Ahmet YAPICI ile milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy ve son kitabı olan "İnanmış Bir Adam Kırk Derste Mehmet Akif" üzerine söyleşi yapılacaktır. Söyleşimizde; * Milli ve manevi değerlerimiz * Kurtuluş savaşı ve Milli Ruh *Günümüz kuşağı ve geçmişi anlamak * Okuyucu soruları yer alacak olup tüm okur ve müşterilerimiz davetlidir. Etkinlik adı Eğitimci Yazar Ahmet Yapıcı ile Söyleşi Etkinlik yeri Sema Kırtasiye Arterium Mağaza . . .
Devamını Oku >>