Bireysel veya kurumsal iyilik kartı satın alın diyor ve ekliyoruz böylece çocuklarınız, sevdikleriniz ve ihtiyaç sahiplerini sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz.

Adresiniz Sema Kırtasiye mağazaları…. Hediye kart istemeyi ve hediye etmeyi unutmayın bizde sizlere katkı sağlayalım alacağınız hediye kartlarına bizden de hediye puanlar sev indireceğiniz kişileri beklemekte.

Hediye Kart ile;

Hediye Kart ile yapacağınız alışverişlerde firmamız uygulaması olan Semakart ve çeşitlerindeki puanlama sistemi ile her alışverişte satın alınan ürün tutarına göre her zaman indirim ve para puan kazanma hakkının bulunduğu unutulmamalıdır.

Firmamız tarafından verilmiş olan hediye kartlar içerisindeki para puanlar tüm Sema Kırtasiye mağazalarımızda geçerli olup içerisindeki biriken bakiye için herhangi bir kullanımım süresi bulunmamaktadır. İstenildiği zaman kullanılabilir ve karta para yüklemesi yapılabilir.**

Kurumsal müşterileriniz, İş ortaklarınız, bayileriniz veya kendi çalışanlarınız adına hediye kart alıp onları mutlu edebileceğiniz gibi sosyal sorumluluk projelerinde de Hediye Kart kullanabilirsiniz.

Bir öğrencinin ihtiyacını karşılayabilir ve aylık bu karta yükleme yapabilirsiniz.(Aylık yükleme yapma durumunda kartın öğrenci adına kayıt ettirilmesi gerekmektedir.)

Eğitim ve Sosyal Sorumluluk içerikli her türlü proje kapsamında firmamızdan alınacak olan Hediye kartlar için de firmamızın sosyal sorumluluk hassasiyeti içerisinde olduğunu ve karta belirli zaman ve farklı oranlarda yükleme yaparak destek olacağını belirtmek isteriz.

Hediye kartlarını size en yakın Sema Kırtasiye mağazasına uğrayarak alabilir, alışveriş için yükleme yapabilirsiniz.

 

Kurumsal talepleriniz için kurumsal@semakirtasiye.com.tr  adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

** ÜYE tarafından iki yıl içerisinde kullanılmayan puanlar, Semakart Üyelik Sözleşmesi üyelik ve kullanım koşulları gereğince ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacaktır.