Format Kitap
Barkod 9786054949168
Yayın Tarihi 2015-09-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 688
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 215 X 275

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Tıp öğrencileri, intörnler, asistanlar ve hemşirelik öğrencileri için yararlı olan Aile Hekimliğinin Esasları, Altıncı Baskı, aile hekimliği sanatı ve biliminde güçlü bir dayanak sağlamaya devam etmektedir. Hem metin içindeki hem de internetteki kaynakların zenginliği dersler ve sınavlar için öğrenimi en yüksek düzeye çıkarırken tanı ve tedavi becerilerini arttırır.

Bu kitap, kanıta dayalı tıp ve tamamlayıcı tedaviler üzerine materyaller içeren üç-kısımlı eşsiz bir düzenlemeye sahiptir - aile hekimliğinin esasları, koruyucu hizmetler ve yaygın sorunlar. Bu kitabın kullanışlı biçimi ve pratik yaklaşımı, öğrencilerin klinik yıllarında ve sonrasında referans olarak tutmak isteyecekleri bir kaynak olmasını sağlamaktadır.

Eşlik eden internet sitesi, tamamına erişilebilen metinler ve öğrenciler için 75 soruluk kapsamlı bir sınavı— artı 300 soruluk bir testi ve YEPYENI bir şekil bankasını - sunar!

Bölüm başındaki vakalar ve eşlik eden klinik sorular içeriği takip etmek için bir çerçeve oluşturur; her bölümün sonundaki yaka tartışmaları ana fikirleri pekiştirir.

Özet kısımlar, şekiller ve tablolar kritik bilgilerin bulunmasını kolaylaştırır.

Kanıta-dayalı bakıma odaklanma bilgi hakimiyeti üzerine bölümleri, önerileri destekleyen kanıt gücü derecelendirmelerini ve yaygın sorunlara genel yaklaşımları özetleyen algoritmalar ile devam etmektedir.

Aile hekimlerinin biyografileri, aile hekimliği disiplini içinde mevcut olan uygulama imkanlarının çeşitliliğine örnek olur.


Editörler : Ayşe Palanduz, Sabiha Banu Denizeri, Sema Büyükçelebi Tunçer, Tijen Eren

devamını oku..
Kategori : Aile Hekimliği
273.00
Liste Fiyatı : 273.00
Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Favorilere Ekle