*ALONE çanta ile tüm eşyalarınızı taşırken yükünüzü hafifletin. ALONE çanta okulda, güncel hayatta, doğada seyahatte en
mükemmel yardımcınızdır.
*Tüm malzemeler, tasarım, dikim ile TÜRK malı olup kendi fabrikamızda Türk çalışanlarımız ile üretip tüm Dünyaya Türkiye'den ihraç edilmektedir.
*Kitap, kalem aksesuar gibi tüm eşyaları çantanızın dış ve iç cepleri sayesinde yerli yerinde olur.
*Yan tarafta matara, suluk cebi bulunmaktadır.
*Tüm malzemeler ve kumaşlar kanserojen madde içermez insan sağlığı için önemle hazırlanmıştır. 20 kg yük taşıma testlerinden geçerek satışa sunulmaktadır.
*Self Service Alone mühendisleri tarafından geliştirilen kumaş sayesin de ufak çaplı delinmelerde kendi kendini tamir edebilir özelliği ile yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
*AIRDRAF sistem çantanızın arka bölümünde tasarlanan airdraft sistem sayesinde hava akımı geçirgenliği sağlanmıştır.
*Aynı zamanda ortopedik amaçla yerleştirilen ped.lerin rahatlığını sırtınızda taşımaya başladığınız anda hissetmeye başlıyorsunuz.
*Sistem vücut sağlığı için Özel tasarlanan omuz askısı ile yükünüzü hafifletin. Alone mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan omuzluk ,çantanız ile yaptığınız yolculuklarda omzunuzdaki yükü dengeli bir şekilde dağıtır ve tek nokta omuz etkisinden sizi kurtararak daha uzun süre yolculuk yapabilmenizi sağlar.
*Kumaş özelliğinde ( su geçirmez özelliği ) korunması için çantanızı makinede yıkamayın kurutma makinesinde kurutmayın kuru temizlemeye vermeyin ütülemeyin ve çamaşır suyu kullanmayın çantayı elde ılık sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir. Ürünü 1 kaç yıl kullandıktan sonra kumaşın ( su geçirmeyi önleyen ) sprey kullanarak bu özelliği muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz.
*Ölçüler: Yükseklik:45 Genişlik:30 Kalınlık:15

Devamı
Format :Kırtasiye
Barkod :8680250267303
İlgili Eserler