Barbie Oyuncak Ürünleri

Özellikleri :
*Barbie Pembe Karavan yeni maceralar için seni bekliyor!
*Kolu kaldır ve karavanın müthiş bir kamp macerası için her türlü imkanı sunan üç katlı dev bir oyun setine dönüşsün! *Dahası, dönüşüm bununla sınırlı değil.
*Karavanın ön kabinini bir banyoya dönüştürebilirsiniz. Koltukları kaldırdığınızda tuvalet, direksiyonu açtığınızda ise bir lavabo ortaya çıkar. Yedek lastik kapağını açarak kamp ateşini, arka kapıyı açarak buzdolabı, lavabo, fırını ve ocağı ile eksiksiz mutfağı ortaya çıkarabilirsiniz.
*Bu oyun alanları çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirecek!
*Orta odada çift kişilik bir yatak ve üzerinde asılı bir hamak bulunur. Bebekler yorucu kamp etkinliklerinin ardından burada dinlenebilir.
*Havuzu karavanın altından kaydırarak çıkarın ve ikinci kattan başlayan kaydırağa bağlayın. Barbie içerisinde kanepe, televizyon ve şık bir avize bulunan ve ikinci katta yer alan oturma odasından kaydırağa oturarak havuza inebilir. Müthiş bir havuz partisi için daha ne olsun? Yıldızların altında yemek yemek veya güneş ışığında güzel bir piknik yapmak için yemek masasını ve sandalyeleri üçüncü kata yerleştirin.
*Barbie ve Köpekçikler Hazine Peşinde filminde görülen bu karavanla filmden en çok sevdiğiniz sahneleri canlandırın veya sürücü koltuğuna oturarak kendi hikayelerinizi anlatmak için yola çıkın.
*Karavana; kamp ateşi, marshmallov şişler, mutfak eşyaları, yiyecekler ve servis takımları gibi kamp hikayeleri anlatma imkanlarını artıran aksesuarlar dahildir. Bebekler ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır.
*Kutu ölçüsü: 22,8 x 8,5 x 29,9 cm.
*Ürüne Barbie bebekler dahil değildir! Barbie bebekleri ayrı satılır!

Devamı
Format :Hobi-Oyuncak
Barkod :887961796865
İlgili Eserler