Lego - Technic Lamborghini Sian 42115


Her şeyden uzaklaşmak için bu mükemmel spor arabanın direksiyonuna geçmekten daha iyisi olamaz. Artık bu çarpıcı Lego Technic Lamborghini Sián FKP 37 yapım seti ile günlük hayattan uzaklaşıp bu hissi yeniden yaşayabilirsiniz. Orijinal otomobilin vizyoner tasarımını yansıtan bu 1:8 ölçekli model, sizi gerçeğine her zamankinden daha çok yaklaştıran çok sayıda gerçekçi ayrıntıyla dolu. Sürükleyici bir yapım ve herkesin beğeneceği büyüleyici bir sergi modeli.


Sıradanlığa bir mola verin ve güzel Lamborghini Sián FKP 37’nin detaylı bir replika modelini yaparken mükemmel mühendisliği keşfedin.


Bu Lego Technic yapım setine kendinizi kaptırdıkça Lamborghini Sián FKP 37’nin (42115) benzersiz gücünü ve görünümünü deneyimleyin. Bu model araba, olağanüstü detaylarıyla, göz alıcı fıstık yeşili renkte ve altın jantlarla orijinal Sián FKP 37’nin gerçek bir temsilidir. Güzelliği ayrıntılarda Orijinal özellikleri arasında 8 hızlı vites, direksiyondan vites değiştirme, pistonları hareketli V12 motor ve dört tekerlekli sürüş bulunur.


Direksiyonu kullanarak arabayı istediğiniz konuma getirin, sonra ön ve arka süspansiyonlara yakından bakın. Tıpkı gerçek süper spor arabada olduğu gibi bu model arabanın da klasik makas şeklinde açılan kapıları bulunur. Lüks özellikler Parçalarla yapılan bu araba seti, güzel Sián FKP 37’yi hayata getirirken kendinize kaliteli vakit ayırmanıza olanak tanır. Lüks bir kutu içinde gelen sete, içinde yapım talimatları, resimler ve sahne arkası röportajlar olan, orta sehpaya konulabilecek kalitede özel bir kitapçık dahildir. Kaputu açın ve benzersiz seri numaranızı öğrenerek özel çevrimiçi içeriğe erişin.


Yaş: 18 Yaş ve Üzeri


Ölçek: 1:8

Devamı
Format :Hobi-Oyuncak
Barkod :5702016617535
İlgili Eserler