*Doktor, diş ağrısı çekmeden o hastayı kurtaralım!
*Dişçiye gitmek biraz korkutucu olsa bile, çocuklar bu Play-Doh oyun setiyle kontrolü ele alabilir ve diş hekimi gibi davranabilir.
*Hastanın Play-Doh dilini çıkarmasını sağlayabilir, ardından oyuncak diş kalıbını kullanarak tek seferde bir dizi Play-Doh dişi oluşturabilirler.
*El ile çalışan oyuncak matkap ve şırınga ekstruder aletiyle delmeye ve doldurmaya başlayın.
*Çürük renkli modelleme bileşiği, hastanın dişlerinde taş varmış gibi görünmesi için yeşil beneklere sahiptir ve altın ve gümüş Play-Doh renkleri harika diş telleri ve dolgular oluşturur.
*Toplam 10 oyuncak diş aleti ve 8 toksik olmayan Play-Doh kutusu içeren bu oyuncak diş hekimi seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir aktivite sunuyor!

*DİŞÇİ SETİ İLE OYNAYIN VE GÜLÜŞLER YARATIN:

*Açın ve "AaAA!" Deyin. Çocuklar, hastanın Play-Doh dilini dışarı çıkarabilir ve ardından diş kalıbını kullanarak tek seferde tüm Play-Doh diş sırasını kolayca oluşturabilir.

*DRILL AND FILL PLAY-DOH DİŞ:

*Bu boşlukları kazmak için elle çalışan dönen oyuncak matkabı kullanın, ardından Play-Doh dolguları şırınga ekstrüderinden sıkarak bunları hemen sabitleyin.

*METALİK RENKLİ PLAY-DOH DESTEKLER VE DOLGULAR EKLEYİN:

*Gümüş ve altın Play-Doh modelleme bileşiği renkleri, şırınga ekstrüderiyle silindir ve boşluk dolguları ile taklit diş teli yapmak için mükemmel

*ÇÜRÜK RENGİ DAHİL TOPLAM 8 KUTU:

*Play-Doh diş hekimi oynamak, tüm doğru renkler olmadan tamamlanmış sayılmaz! 50 gr kutularda özel çürük ve gümüş ve altın metalik renkler ile beyaz, kırmızı ve yeşil bulunur.

*FIRÇA VE DİŞ İPİNİ UNUTMAYIN:

*Bu diş hekimi kiti, Play-Doh diş macunu sıkan bir diş fırçası, diş ipi, kesme, ayna ve cımbız dahil olmak üzere toplam 10 diş oyuncağı aletiyle birlikte gelir.

*Hasta, matkap, diş teli silindiri, diş kalıbı, diş fırçası, şırınga ekstrüderi, ayna, kazıma, diş ipi, cımbız ve 8 kutu Play-Doh Marka Oyun Hamuru(net ağırlık 16 oz / 454 g) içerir.

*3 yaş ve üstü
*Ürün ve renkler değişiklik gösterebilir.
*Hamur yenmek için tasarlanmamış.
*Yetişkin montajı gereklidir.
*Ebeveynlere Uyarı: Buğday İçerir.
*Toksik Olmayan. ASTM D-4236 ile uyumludur.
*Temizlemek için kurumaya bırakın, ardından kazıyın veya vakumlayın.
*Kalıplanmış sonuçlar çocuğun yaşına ve beceri düzeyine göre değişir.

Devamı
Format :Hobi-Oyuncak
Barkod :5010993791835
İlgili Eserler