Anasayfa Sayfa HakkımızdaHAKKIMIZDA

Firmamız 1997 yılında Başakşehir ilçesinin adını da aldığı Başakşehir Konutları 1. Etapta 80 m2’lik bir alanda faaliyetlerine başlamıştır. Kitap kırtasiye oyuncak gibi ürünleri bünyesinde bulundurup her daim kaliteli ve müşteri odaklı çözümler üretmeyi hedefleyen, Başakşehir ile birlikte büyüme grafiği de sergileyen firmamız 2010 yılında Metrokentte 220 m2’lik bir mağaza ile ikinci şubesini açmıştır.

İkinci şubenin açılışından 1 yıl sonra Başakşehir 1. Etaptaki mağazasını Cadde Mağazacılığına taşıyarak yeni yerinde 330 m2’lik bir alanda faaliyetlerine devam etmiştir. Büyüyen Başakşehir ile birlikte müşterilerinden gelen talep doğrultusunda 2017 yılında 1. Etap mağazasını 650 m2’ye çıkarmış aynı zamanda “Kitap Kahve “ Mağaza Konseptini de mağazasında uygulayarak müşterilerine geniş ferah bir ortam sunmuştur.

Firmamız hizmet anlayışında yapmış olduğu ticaretini insan hayatına benzeterek büyüyen, gelişen aynı zamanda üreterek sektörüne değer katmayı hedefleyen, insana yatırım yapmayı amaç edinen, genç neslin üretken olmasında da gerekli alt yapı çalışmaları hazırlayarak bünyesindeki ARGE yatırımlarının da önemini kavramış, insana ve insanlığa faydalı olmayı hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ

Perakende mağazacılıkta köklü geçmişine yakışır bir anlayışla sürekli fark ve değer üreten, örnek alınan tedarik ve satış zincirinin her aşamasında evrensel değerlere sahip çıkan bir anlayış.

MİSYONUMUZ 

Doğru ürünü doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırırken müşteri değil iş ortağı prensibini ortaya koymayı ve kazan kazan prensibini ilke edinmiş bir mağazacılık.

İNSAN KAYNAKLARI

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bugün ulaşmış olduğumuz kalite, başarı ve ilklerle dolu yerimizi Sema Kırtasiye Ailesi olarak çalışanlarımızla birlikte daha da yukarı taşımak ve bunu gerçekleştirirken değerlerimizin en üst katmanında insan odaklı yönetim gösterme başarısını çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza aktarmaktır.

Bu süreçte izleyeceğimiz yolda amacımız; gerek ailemize yeni katılan çalışanlarımızın istek ve üretkenlikleri ile gerekse bugünlere gelmemizde emeği geçen çalışanlarımızın motivasyon ve tecrübelerini harmanlayarak bünyemizdeki sinerjiyi takım çalışması, ekip ruhu ve kaynakları verimli kullanan çalışan profili ile oluşturmaktır.

Çalışanlarımızı yüksek performansa ulaştırmak için etkili performans değerlendirme sistemlerine tabi tutmak, gerekli eğitimleri almalarını sağlamak, değerlerimiz ve yetkinliklerimiz çerçevesinde üstün başarı elde ettiği, kuruma katkısı olan örnek tutum ve davranış sergilediği durumları da etkin bir ödüllendirme sistemi ile desteklemek, gelişim ve kariyer haritalarını birlikte çizerek kendilerini yetkinlikler açısından geliştirmelerine yardımcı olmak esastır.

Tüm süreçlerde çalışanlarımızın firmamızı yol arkadaşı olarak görmelerini sağlamak, Yönetimin ve Yöneticilerimizin de danışacağı Stratejik bir İş Ortağı olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

!!!BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ !!!