Anasayfa Sayfa Hediye KartHEDİYE KART KULLANIM PROSEDÜRÜ

* Hediye kartlar Hamiline düzenlenmiş olup kartı ibraz eden hak sahibidir.

* Hediye kartın kaybolması veya kişi adına kullanım hakkı alınmadı ise, kaybolan kartlardan ve 3. şahısların bu kartı kullanmasından firmamız sorumlu değildir.

* Hediye kartı alan kişi ilk kullanımda kartı üzerine kayıt yaptırmak sureti ile kullanabileceği gibi Hamiline olarak ta kullanmaya devam edilebilir. Ancak Hediye kart kullanımında birikecek para puanların kullanımı için, kart aktivasyonu ile kartın kullanım hakkının kişi üzerine alınması gerekmektedir. Aksi takdirde biriken para puanlar kullanılamaz

* Hediye kart içerisindeki Para puanlar nakit paraya çevrilemez ve iade edilemez, biriken ve yüklenen para puanlar ancak alışveriş karşılığına kullanılabilir.

* Firmamız tarafından verilmiş olan hediye kartlar içerisindeki para puanlar tüm Sema Kırtasiye mağazalarımızda geçerli olup içerisindeki biriken bakiye için herhangi bir kullanımım süresi bulunmamaktadır. İstenildiği zaman kullanılabilir ve karta para yüklemesi yapılabilir.**

Kurumsal olarak talep edilecek Hediye Kart ile ;

* Kurumsal müşterileriniz, İş ortaklarınız, bayileriniz veya kendi çalışanlarınız adına hediye kart alıp onları mutlu edebileceğiniz gibi sosyal sorumluluk projelerinde de Hediye Kart kullanabilirsiniz.

* Bir öğrencinin ihtiyacını karşılayabilir ve aylık bu karta yükleme yapabilirsiniz.(Aylık yükleme yapma durumunda kartın öğrenci adına kayıt ettirilmesi gerekmektedir.)

* Eğitim ve Sosyal Sorumluluk içerikli her türlü proje kapsamında firmamızdan alınacak olan Hediye kartlar için de firmamızın sosyal sorumluluk hassasiyeti içerisinde olduğunu ve karta belirli zaman ve farklı oranlarda yükleme yaparak destek olacağını belirtmek isteriz.

Hediye kartları size en yakın Sema Kırtasiye mağazasına uğrayarak alabilir,alışveriş için yükleme yapabilirsiniz.Kurumsal talepleriniz için [email protected]  adresine mail atmanız yeterli olacaktır.


 ** ÜYE tarafından iki yıl içerisinde kullanılmayan puanlar, Semakart Üyelik Sözleşmesi üyelik ve kullanım koşulları gereğince ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacaktır.